64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Останні новини

03.09.20192 вересня відбулось відкриття КЗ «Орчицька початкова школа» з дошкільним структурним підрозділом

 В житті мешканців села Орчик 2 вересня відбулася довгоочікувана та радісна подія – після капітального ремонту школи було урочисто відкрито КЗ «Орчицька початкова школа» з дошкільним структурним підрозділом, який розмістить до 50 діток.

 Орчицька початкова школа з дошкільним підрозділом  відзначала своє «друге народження». Воно співпало з іншою визначною подією – 170 – літтям існування школи.

 У 2018 році стояло питання про закриття Орчицької школи так, як дана будівля знаходилась в аварійному стані.

 Імпульс збереженню школи надав процес децентралізації місцевої влади в районі. Так, у лютому 2018 році на всезагальному зібранні жителів про доєднання Малоорчицької сільської ради до Зачепилівської ОТГ коли виникло питання про відродження школи  керівник ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимир Верхогляд в своєму виступі пообіцяв спільними зусиллями  з громадою села відродити дану школу. І свою обіцянку він виконав. Володимир Верхогляд особисто приймав активну участь від початку ремонту і до відкриття школи та дитячого садка.

 Першим етапом освіти дітей являється дошкільна освіта. На протязі багатьох років молоді мами з с. Орчик, Малий Орчик, Залінійне, Зарічне мріяли про відкриття дитячого учбового закладу. І ось цей день настав.

 Відкриття дошкільного підрозділу вирішило проблему охоплення 20 дітей дошкільного віку, для яких створені всі умови для виховання,  навчання, охорони і зміцнення здоров’я та фізичного розвитку дитини. Повністю забезпечені умови для формування здорового способу життя.


читати далі »
03.09.20192 вересня з нагоди Дня знань у Рунівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулись святкові урочистості.

  Промайнуло тепле літо і веселий, дзвінкий гамір заполонив класи і коридори навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, а свого роду і новий етап в житті тих, хто навчає і хто навчається. День знань – свято завжди пам`ятне та хвилююче в житті кожної людини, кожної сім`ї, родини. Хтось сьогодні вперше переступить шкільний поріг, але більшість школярів піднялися на сходинку вище до вершин знань, подорослішали на цілий рік, стали мудрішими, на цілий рік наблизилися до самостійного життя.

  2 вересня з нагоди Дня знань у Рунівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулись святкові урочистості в яких взяли участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко та перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська.

  Сергій Васильович щиро привітав вчителів, учнів та батьків з початком нового навчального року і побажав міцного здоров’я, щастя та радості, невичерпної енергії та щирого прагнення до нових знань.

 


читати далі »
02.09.2019У Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначили свято першого дзвоника.

 01 вересня 2019 року у Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначили свято першого дзвоника.

  Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято першого дзвоника.

  В  урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Сергій  Дорошенко, депутати районної ради. Звертаючись до школярів, Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія, депутатів районної ради, від голови ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Верхогляда та від себе особисто побажав всім, хто в цей день переступає поріг навчального закладу міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Хай кожен прожитий день дає Вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть Вашими постійними супутниками.

 Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними досягненнями та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків. Міцного здоров’я усім, мирного неба та радості.


читати далі »
30.08.201929 серпня відбувся захід присвячений Дню пам’яті захисників України

 29 серпня в залі засідань районної державної адміністрації відбувся захід присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

 В заході прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, родини загиблих захисників, керівник правоохоронних органів, трудові колективи установ, підприємств та організацій, громадськість.

 Всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та після заходу поклали квіти до могил.

читати далі »
23.08.201923 серпня відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

 23 серпня на площі селища Зачепилівка відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  громадських організацій, трудових колективів.   

 В цьому році дівчата вперше отримали паспорт громадянина України, які урочисто їм вручила головний спеціаліст Зачепилівського районного сектору державної міграційної служби України в Харківській області.

 На площі панувала велична атмосфера свята та єдності.

 По закінченню урочистостей всі присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку  Незалежності України.

читати далі »
23.08.2019Привітання голови районної ради до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Дорогі жителі Зачепилівського району!

    Щиро й сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та  28-ю річницею Незалежності України!

  Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

  Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.
  Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Державний стяг, який майорить над нами нехай наповнює серця патріотизмом та гордістю за наш волелюбний народ. 
  Бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні. 

З повагою,

голова  районної ради                                                            І. Загній

читати далі »
22.08.2019Відбулось пленарне засідання позачергової LI сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

  22 серпня 2019 року відбулось пленарне засідання позачергової LI сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

  У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів, представники районної газети.

читати далі »
22.08.201922 серпня проведено спільне засідання постійних комісій

  22 серпня 2019 року об 09:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  У роботі постійних комісій прийняли участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, представники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації та доповідачі згідно питань порядку денного сесії.


читати далі »

Архів новин »