64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Останні новини

20.04.2018Засідання позачергової ХХХІІ сесії VII скликання

 20 квітня відбулося засідання позачергової ХХХІІ сесії VII скликання

читати далі »
20.04.2018СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ КРУПСЬКОГО ІВАНА АНДРІЙОВИЧА

 Привітання депутатського корпусу

 ШАНОВНИЙ ІВАНЕ АНДРІЙОВИЧУ!

Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості,  щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

читати далі »
17.04.2018Відбулася ХХХІ чергова сесія районної ради VII скликання

   17 квітня відбулася чергова сесія районної ради, у порядку денному якої було питання про обрання заступника голови районної ради. Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування" кандидатуру для обрання на посаду свого заступника представив голова районної ради І.І. Загній. Це С.В. Дорошенко –депутат районної ради VІІ скликання.

читати далі »
13.04.2018Зачепилівщина відзначила 95 - річницю заснування району

   12 квітня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди знаменної дати – 95 річчя Зачепилівського району. Ювілей району – це вік його зрілості та визнання.

читати далі »
13.04.2018Привітання з 95-річчям Зачепилівського району

 

 

 

 

 

 

 

    Дорогі жителі Зачепилівщини!

Щиро вітаємо вас із 95-річчям від Дня утворення Зачепилівського району!Зачепилівський район має багаторічну історію. Окрасою нашої землі є його родючі землі. Проте справжнім багатством нашої землі є трудящі та працьовиті жителі – доброзичливі та чуйні, які безмежно шанують та люблять свій край.Нині Зачепилівщина розвивається, змінює своє обличчя. Стає комфортнішим проживання її жителів, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, дорогі зачепиляни, вашій працездатності, оптимізму та наполегливості.Тож, нехай навіки буде благословенним славний Зачепилівський район, а його жителі – щасливими й багатими!Хай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри!Бажаємо, щоб міцне здоров’я, поліпшення добробуту, нестримна енергія, злагода та родинний затишок завжди крокували поряд з вами. Хай множиться вашою працею добробут кожної оселі, добробут рідного селища, району та держави!

Голова районної ради                                                                  І. Загній

Голова районної державної адміністрації                                А. Конопля

читати далі »
08.04.2018Привітання з Великоднем

   Шановні зачепиляни!

Щиро вітаємо вас iз радісним святом – з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії i любові, дарує щастя та добро. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаємо вам i вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа i надихає нас на дo6pi та праведні справи.Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого i добрішого.

Голова районної ради                                                                     І.Загній

Голова районної державної адміністрації                                    А.Конопля

читати далі »
31.03.2018СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ БАШКАТОВА ІВАНА ФЕДОРОВИЧА

ВІТАННЯ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Шановний Іване Федоровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем Народження бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та родинного затишку. Нехай у ваших задумах буде мудрість, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

читати далі »
23.03.2018Засідання позачергової ХХХ сесії VII скликання

   Сьогодні відбулося засідання ХХХ позачергової сесії районної ради VII скликання

читати далі »

Архів новин »