64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Звернення голови районної ради до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13.12.2019

Дорогі зачепиляни!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

  Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

  Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

   Напередодні пам’ятного дня представники влади району, учасники ліквідації наслідків катастрофи, їх рідні та близькі поклали квіти до Пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

   Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії хвилиною мовчання.

  Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

   Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя та добробуту. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а у серці – доброта. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя.

Голова районної ради                                                                                 І. Загній

та депутатський корпус ради

  

← Всi новини