64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Звернення голови районної ради до Дня пам'яті жертв голодомору

22.11.2019

Шановні земляки!

  Сьогодні згадуємо страшні сторінки історії нашого народу та вшановуємо пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які загинули в Україні від найжахливішого в історії людства злочину – Голодомору, що назавжди змінив хід історії українського народу, ставши одним з найважчих випробувань, які випали на його долю.

  У часи Великого голоду Україна втратила мільйони своїх синів та дочок. Жорстоке вилучення врожаю, руйнування святинь і храмів масові репресії проти української інтелігенції та духовенства були спрямовані на підрив національного духу українства та тотальне знищення Українського народу.

  Минуло понад вісімдесят років з часу тих трагічних подій, однак ми повинні пам’ятати невинно загиблих. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити, в тому числі і задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. І наш святий обов’язок закарбувати в своїх серцях і серцях майбутніх поколінь пам’ять про невинно убієнних наших співвітчизників. Цей день має об’єднати у великій скорботі усіх нас, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання. Бо той страшний голод не робив між людьми різниці за цими ознаками.

  Нехай у цей скорботний день вогники свічок, які спалахнули по всій країні, об’єднають нас у любові до рідної землі, очистять наші душі, зроблять добрішими і мудрішими.

 Світла пам’ять безвинно загиблим жертвам Голодомору!

  Голова районної ради                                      І. Загній

  та депутатський корпус ради

← Всi новини