64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Всi новини

01.06.2020Привітання до Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

  Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

  Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

 

читати далі »
22.05.2020З глибокою шаною і сердечним вітанням

  21 травня голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, перший заступник голови Зачепилівської селищної ради Олена Подколзіна, депутати районної ради Іван Башкатов, Світлана Мотринець, в.о. старости Малоорчицького старостинського округу Валентина Комаревська, голова районної ветеранської організації Тетяна Шур відвідали ветерана Другої світової війни, колишнього радіо-телеграфіста 3 класу Івана Йосиповича Бойка, який нині проживає в с. Залінійне.

 

читати далі »
19.05.2020Відбулось пленарне засідання позачергової LVIІ сесії VII скликання

  19 травня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 

читати далі »
19.05.202019 травня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  19 травня 2020 року о 9:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення.

 

читати далі »
08.05.20208 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  8 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

читати далі »
08.05.2020Привітання до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні Зачепиляни! 

  8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

  У ці дні ми віддаємо шану і вшановуємо мужність,  відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і  надію на нашу землю. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали нашу країну. Ми в неоплатному боргу перед вашими безсмертними подвигами.

Дорогі ветерани! 

  Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність за ваші подвиги та героїзм.

  Сердечно бажаємо міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою Вам і вашим родинам.

З повагою, голова районної ради                                              І. ЗАГНІЙ

 та депутатський корпус ради

 

читати далі »
08.05.2020У Зачепилівській ЦРЛ цього року проведуть ремонтні роботи

  Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Зачепилівського району.

читати далі »
08.05.2020Олексій Кучер привітав ветеранів Зачепилівщини з прийдешніми святами

  У ході робочої поїздки в район 7 травня голова ХОДА відвідав ветеранів Другої світової війни – жителя Зачепилівки Івана Гирмана та мешканця села Залінійне Івана Бойка.

читати далі »
08.05.2020У Зачепилівському будинку дитячої та юнацької творчості відремонтують приміщення для навчання 400 дітей

Заклад під час робочої поїздки до Зачепилівського району відвідав голова ХОДА Олексій Кучер.

читати далі »
05.05.2020Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня 2020 року.

Відеозвернення Сергія Чернова  за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=7_yiIDI3qJ8

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

  У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

  Немає на Слобожанщині родини, яку б у той буремний період обійшла стороною найстрашніша та найжорстокіша в людській історії війна. Лише за визволення рідного краю віддали своє життя 206 765 бійців, проте імена багатьох загиблих залишилися невідомими.

  Святий обов’язок нинішнього покоління у пам’ять про великий подвиг – увічнити полеглих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

  Доземний уклін усім, хто стинався на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував Харківщину.

  Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам. Безсмертним є їхній подвиг. З Днем Перемоги!

 

Голова Харківської

обласної ради                                                                       Сергій ЧЕРНОВ

читати далі »
29.04.2020Відкрите звернення УАРОР до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ЩОДО ГРУБОГО ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПІВ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

читати далі »
29.04.2020Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

  Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов від імені усіх Членів Асоціації звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати Закон України N2653 «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», прийнятого Верховною Радою України 16 квітня 2020 року.

  Цей Закон, вважають представники органів місцевого самоврядування всієї України, надає Урядові безпрецедентно широкі повноваження визначати адміністративні центри та затверджувати території територіальних громад без погоджень таких рішень ані з органами місцевого самоврядування, ані з місцевими органами виконавчої влади. Положення Закону суперечать статті 5 Європейської хартії місцевого самоврядування, відповідно до якої зміни територіальних кордонів органів місцевого самоврядування не можуть здійснюватися без попереднього з’ясування думки відповідних місцевих громад.

 

читати далі »
17.04.2020Привітання до свята Великодня

Дорогі земляки!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого, найрадіснішого та найшанованішого християнського свята - Воскресіння Христового.

  Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

читати далі »
10.04.2020Народний депутат Юлія Світлична продовжує допомагати лікарям Зачепилівського району.

  Сьогодні до Зачепилівської районної лікарні надійшла допомога від народного депутата України Юлії Світличної, яка буде спрямована для захисту лікарів.

  Найбільш необхідні під час епідемічного стану засоби захисту- костюми, рукавички, маски, та прилади контролю стану здоров’я пацієнтів, що отримані сьогодні лікарнею, стануть у нагоді у щоденній праці персоналу лікарні і допоможуть їм виконувати свої обов’язки під час складної ситуації, яка склалась.

  «Зараз вірус не відрізняє багатих від бідних, не відрізняє ані релігії, ані посад. Маємо відповідально поставитись до ситуації і прикласти спільні зусилля для подолання кризи, в тому числі із забезпеченням медиків всім необхідним. Не створювати штучних паніки та ажіотажу, а працювати над системним вирішенням наявних проблем.»,- так вважає Юлія Світлична.

  Окрім засобів захисту, народний депутат залучила меценатів, які передали сертифікати для заправки автомобілів швидкої та невідкладної допомоги та іншого медичного транспорту.

  

читати далі »
02.04.2020Повідомлення ГПУ "Полтавагазвидобування"

Повідомлення ГПУ "Полтавагазвидобування" про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

читати далі »
31.03.2020Відбулось пленарне засідання чергової LVІ сесії VII скликання

   31 березня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 20 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олена Петренко, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 13 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

читати далі »
31.03.202031 березня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  31 березня 2020 року о 9:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  У роботі постійних комісій прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, представники виконавчого апарату районної ради та доповідачі згідно питань порядку денного комісії.

читати далі »
31.03.2020Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова

Дорогі земляки!

  Вкотре звертаюся до вас із засторогою: не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

  Цей ворог страшний, бо ми досі беззахисні перед ним. Він, не розбираючи, вихоплює будь-кого зі спокійного життя. Перед нами приклад успішних країн, які щодня втрачають сотні й навіть тисячі своїх громадян. Як свідчать дані Всесвітньої організації здоров'я, на COVID-19 у світі вже захворіли майже 600 тисяч людей.

  Україна на упередження поширення інфекції застосувала безпрецедентні заходи, запровадивши карантин. Так, це болісно для економіки. Але, лише максимально обмеживши сьогодні контакти й спілкування, можна мінімізувати людські жертви.

 

читати далі »
18.03.2020До уваги суб’єктів декларування!

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесені зміни до окремих законодавчих актів України, в тому числі до Закону України «Про запобігання корупції», а саме в частині що стосується строку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація).

  Декларації, які відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

 

читати далі »
10.03.20206 березня відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня.

  Ще в переддень 8 березня, жінки селища відчули, що в нинішньому році їх чекають сюрпризи, яскраві несподіваності і приємні враження.

  Вперше за всю історію жіночих свят, вітання вони отримали ще зранку 6 березня, коли на центральній площі Зачепилівки залунали «наживо» пісні на честь прекрасної статі, а чоловіки з букетами тюльпанів вручали кожній жінці від малечі до бабусі квітку весни.

 

читати далі »
06.03.2020Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня

Дорогі наші, милі жінки!

  Сердечно вітаємо Вас із прекрасним весняним святом краси та любові – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

  Завдяки жінці світ стає добрішим і досконалішим. Своєю мудрістю та терплячістю ви зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Ви, дорогі жінки, – наша підтримка й опора, ви даєте нам сили і бажання стати кращими і досягати поставлених цілей. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, залишаючись при цьому вірними друзями, коханими дружинами, чуйними і дбайливими матусями, берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Ви – головне багатство нашої країни, її душа, її майбутнє.

  Сердечно бажаємо Вам щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцними були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання. Зі святом весни!

З повагою,

голова районної ради                                             І. Загній

та депутатський корпус ради

читати далі »
03.03.2020Представили новопризначену голову Зачепилівської районної державної адміністрації

  3 березня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун з робочим візитом відвідав Зачепилівську районну державну адміністрацію, де офіційно представив нового голову райдержадміністрації – Олену Петренко. 

  Голова Зачепилівської районної ради Іван Загній також привітав новопризначену голову райдержадміністрації.

  Розпорядження про її призначення підписав Президент України Володимир Зеленський 28 лютого 2020 року № 167/2020-рп. 

читати далі »
02.03.202028 лютого відбулися святкові заходи до свята Масляної.

  28 лютого 2020 року  на площі смт. Зачепилівка  відбулися святкові заходи до свята Масляної.

  Гуляння розпочалися українськими піснями, гумором від майстрів народної творчості закладів культури району: Зачепилівського РБК, представників художньої самодіяльності Рунівщинського сільського будинку культури,  Устимівського і Зіньківщинського  сільських клубів.

  У святі взяли участь гостинні двори, які організували організації та установи селища: Зачепилівська районна державна адміністрація; Зачепилівська районна рада; Зачепилівська селищна рада; спільно відділ освіти, культури, молоді та спорту Зачепилівської РДА та відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради; Орчицький старостинський округ; Держпродспоживслужба району; центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району; комунальне некомерційне підприємство "Зачепилівська центральна районна лікарня"; Зачепилівська районна централізована бібліотечна система.

читати далі »
28.02.2020Голова районної ради Іван Загній взяв участь у пленарному засіданні ХХIII сесії обласної ради

  27 лютого 2020 року голова районної ради Іван Загній взяв участь у пленарному засіданні ХХIІІ сесії обласної ради VІІ скликання.

  На порядок денний сесійного засідання винесено 87 питань та питання «Різне»

  Депутати обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на поточний рік та десяти діючих програм, розглянули результати виконання у минулому році п’ятнадцяти галузевих програм економічного та соціального спрямування, ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» п’яти жителям краю. 

  Схвалили Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

читати далі »
20.02.2020Інформація департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації

  Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

  Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики відкритих дверей, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави.

читати далі »
20.02.2020Сьогодні День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Шановні Зачепиляни!

  День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

  Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу українців!

  Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.

  Вічна слава Героям!

 

З повагою,

голова районної ради                                                    І. ЗАГНІЙ

 та депутатський корпус ради

 

читати далі »
18.02.2020Відбулось пленарне засідання чергової LV сесії VII скликання

  18 лютого 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання чергової LV сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

читати далі »
17.02.202017 лютого проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  17 лютого 2020 року о 11:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань розвитку та реформування агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства. У роботі постійних комісій прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, представники виконавчого апарату районної ради та доповідачі згідно питань порядку денного комісії.

 

читати далі »
14.02.202015 лютого 2020 року День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниця виводу військ з Афганістану.

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

  Прийміть вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

  Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

  Подвиг учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному світі. Це приклад справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

  В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих,  хто загинув. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами.

  Щиро бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою,

голова районної ради                               І. Загній

та депутатський корпус ради

 

читати далі »
11.02.2020Проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

  10.02.2020 року заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку проведено під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ружинською Л.М.

  Першим питанням було реформування медичної допомоги в КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» по якому доповіла головний лікар Жарікова Світлана Миколаївна

 

читати далі »
07.02.2020Відбувся навчальний семінар-практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».

  7 лютого у Будинку рад відбувся навчальний семінар-практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».

  У даному заході прийняв участь голова районної ради Іван Загній.

читати далі »
05.02.2020Зачепилівка попрощалася із загиблим старшим бойовим медиком, сержантом Клавдією Ситник.

  Цього дня, 4 лютого, на головній площі селища жителі Зачепилівки попрощалися із загиблою в зоні ООС, Новотошківському, що на Луганщині, старшим бойовим медиком, сержантом Клавдією Ситник. Мужня донька нашого краю лише кілька днів не дожила до свого 34-ліття, завершення трьохрічного строку контрактної військової служби у Збройних Силах України. Осиротілими залишила батьків, сестру, донечку Юлію.

  Останню мить свого життя віддана захисниця Батьківщини зустріла на бойовому посту, доправляючи медикаменти пораненому бійцю-побратиму, щоб як завжди надати необхідну допомогу, підтримати, полегшити страждання.


читати далі »
31.01.202003 лютого 2020 року відбудеться on-line вебінар «Харківський обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє» у 2020 році

   03 лютого 2020 року о 19:00 відбудеться on-line вебінар «Харківський обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє» у 2020 році: що важливо?!» за технічної підтримки спільноти Grant management.

  Вебінар буде проведено на веб-платформі за посиланням:https://youtu.be/vRviGRWOabU

  Під час вебінару буде можливість письмово (у чаті) поставити свої питання які потребують роз’яснення.
      

читати далі »
31.01.2020До уваги громадян!

  Зачепилівський відділ Первомайської місцевої прокуратури звертається до жителів району з проханням невідкладно інформувати про факти незаконної порубки дерев, захисних та лісових насаджень на території Зачепилівського району.

   Із вказаною інформацією звертатись за телефонами 5-18-75, 5-14-26 (з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю), 099-644-0-993 (цілодобово).

  Електронна пошта для прийому звернень громадян: zvern-pervomaiska-mistseva@prok.kh.ua

читати далі »
29.01.2020День пам'яті Героїв Крут

Шановні жителі Зачепилівщини!

  29 січня українська громадськість вшановує пам’ять мужніх героїв, що віддали своє життя за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.
  Бій під Крутами став одночасно трагічною та героїчною сторінкою в історії українського народу. І хоча кожного з цих юних студентів і гімназистів переповнювало бажання жити і творити, вони свідомо йшли на смерть, відстоюючи національній ідеї, власним прикладом стверджуючи, що український патріотичний дух незборимий.

  Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут. Пам’ятаймо наших героїв!

З повагою,

голова районної ради                                                         І. ЗАГНІЙ

та депутатський корпус ради

читати далі »