64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Зі святом Миколая вітали дітлахів

19.12.2019

  Свято Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Воно завжди чарівне і довгоочікуване.

  Ось і настало таке чудове свято, присвячене Дню Святого Миколая в Зачепилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ромашка».

  І це диво уже в котрий рік поспіль вихованцям та працівникам Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» дарує група «Реверс» на чолі з Володимиром Верхоглядом. Треба було тільки бачити радісні обличчя хлопчиків та дівчаток, з яким задоволенням вони брали участь у конкурсах та іграх разом із Святим Миколаєм та які чудові подарунки отримали від нього.

  Від ініціативної групи «Реверс» депутати районної ради Іван Башкатов та Світлана Мотринець чудовими подарунками та солодощами вітали зі святом Святого Миколая діток Орчика, Руновщини та Чернещини.

 

   

    


← Всi новини