64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації

22.10.2019

  21.10.2019 року заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку проведено під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ружинською Л.М.

  Перед початком наради за багаторічну працю, значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток Зачепилівського району та з нагоди життєвого ювілею – 65-річчя з Дня народження було нагороджено почесною грамотою Зачепилівської районої державної адміністрації та Зачепилівської районної ради Таратуту Віктора Степановича – начальника Зачепилівського районного відділу Головного управління  Держпродспоживслужби в Харківській області.

  Про підсумки збирання ранніх зернових і зернобобових культур, про хід збирання пізніх сільськогосподарських культур та підготовку до вирощування урожаю наступного року доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Ткаченко.

 Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за  9 місяців 2019 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.І.Межерицька.

  Про стан підготовки закладів охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період, проведення вакцинації від грипу доповіли головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» О.І.Омельченко та головний лікар комунального некомерційного підприємства Зачепилівська центральна районна лікарня С.М.Жарікова.

  Про виконання комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки у Зачепилівському районі в осінньо-зимовий період  2019-2020 років доповів завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи і цивільного захисту апарату райдержадміністрації М.П.Фесенко

  Про захист житлових та майнових прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації І.П.Гукайло.

    

← Всi новини