64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

З глибокою шаною і сердечним вітанням

22.05.2020

 21 травня голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, перший заступник голови Зачепилівської селищної ради Олена Подколзіна, депутати районної ради Іван Башкатов, Світлана Мотринець, в.о. старости Малоорчицького старостинського округу Валентина Комаревська, голова районної ветеранської організації Тетяна Шур відвідали ветерана Другої світової війни, колишнього радіо-телеграфіста 3 класу Івана Йосиповича Бойка, який нині проживає в с. Залінійне.

 Іван Загній від Зачепилівської громади, від керівника ініціативної групи «Реверс» Володимира Верхогляда привітав шановну в нашому районі людину з Днем народження. Приєднались до вітань всі присутні.

 Приємним і доброзичливим було спілкування з ветераном про минулі фронтові роки, про сучасне життя в районі. Іван Йосипович висловив свої сподівання на світле майбутнє нашої країни, та побажав молоді добра, віри та мирного неба. Із великим задоволенням слухали пісні воєнних років у його виконанні.

 Вручили подарунки, квіти та найбільше зичили здоров’я і активного довголіття.

 Дякую, дякую, дякую! - не приховував Іван Йосипович свого хвилювання.

  


← Всi новини