64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Вітання заступника голови районної ради Сергія Дорошенка до Дня медичного працівника

14.06.2019

  Від імені голови районної ради Івана Івановича Загнія, депутатів районної ради та від себе особисто Сергій Васильович привітав із  професійним святом - Днем медичного працівника! 

  Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння і мужності. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною.   І кожен із вас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.

  Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання і тому депутати районної ради не стоять осторонь і з розумінням відносяться до проблемних питань. Цьому є підтвердження  прийняті рішення депутатським корпусом на фінансування робіт і послуг,  які необхідні для покращення умов обслуговування та лікування  населення Зачепилівського району.

   До свята медичного працівника було відзначено Подяками – Колектив комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради

  Колектив комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради

  Колектив комунального закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

  Бажаю Вам, шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Зачепилівського району, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

  Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

    

  


 


← Всi новини