64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбувся захід з нагоди Дня визволення Зачепилівщини від фашистських загарбників!

18.09.2020

 18 вересня відбувся захід з нагоди  77-ї річниці визволення Зачепилівщини від нацистських загарбників в якому взяли участь: голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, представники районної ветеранської організації, установ, підприємств, організацій району, учасники бойових дій, жителі селища.

  Всі присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення Зачепилівщини, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Матері-Вітчизни та Алеї Пам’яті.

 

 

 

 

  

 

 

← Всi новини