64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбувся захід з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

28.10.2020

  28 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся захід в якому взяли участь керуючий справами апарату районної ради Наталія Левицька, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, голова районної ветеранської організації Тетяна Шур та представники підприємств, установ і організацій району.

  Всі присутні вшанували героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклаладанням квітів, вдячності і шани, до меморіалу Матері-Вітчизни.

 

 

 

 

 

 

← Всi новини