64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбувся захід з нагоди 75-річчя закінчення Другої світової війни

02.09.2020

  2 вересня у світі відзначається 75-річчя закінчення Другої світової війни.

  Друга світова війна – глобальний збройний конфлікт, що тривав з 1 вересня 1939 року до 2 вересня 1945 року. У війні взяли участь понад 60 країн, безпосередню участь в бойових діях брали понад 100 млн. осіб, загальні людські втрати оцінюються до 80 млн. осіб, в тому числі більше 6 тис. зачепилян пішли на фронт і 3 тис. з них не повернулись до рідних домівок.

  Друга світова війна відзначилася численними масовими вбивствами і злочинами проти людяності, насамперед Голокостом, стратегічними килимовими бомбардуваннями та єдиним в історії застосуванням ядерної зброї.

  Ураховуючи вагомий внесок українського народу, безпосередньо земляків зачепилян  у перемогу над нацизмом заступником голови Зачепилівської районної ради Сергієм Дорошенко, керівниками райдержадміністрації, ветеранських організацій, представниками підприємств та організацій відбулося вшанування та покладання квітів до меморіалу Матері-Вітчизни.

 

 

 

 

  


← Всi новини