64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбувся захід до Дня Соборності України

22.01.2020

  22 січня 2020 року  в селищі відбувся урочистий захід з нагоди  Дня Соборності України в якому взяли участь: заступник  голови районної ради Сергій Дорошенко, перший  заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, керівництво підприємств, установ, організацій району та мешканці селища.

  Всі присутні урочистою ходою рушили до Пам’ятного знаку Незалежності України де їх чекала тематична програма в якій були згадані історичні події, які відбулись в цей день.

  Також по закінченню заходу з нагоди  відзначення Дня соборності України, та в знак глибокої пошани відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Незалежності України.

 

 

 

 

    

← Всi новини