64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

01.10.2019

  1 жовтня в районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку , в якому взяв участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко.

  Звертаючись до мешканців старшого покоління Зачепилівки, Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія, депутатів районної ради, від керівника ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Верхогляда та від себе особисто у цей святковий  день висловив щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє.

  Працівники та аматори районного будинку культури, учні дитячої музичної школи та будинку дитячої та юнацької творчості подарували всім присутнім музично-привітальну програму.

 

 

 

 

 

 

    

      

← Всi новини