64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось засідання колегії РДА

29.07.2019

  29 липня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ружинської Л.М. проведено засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії прийняв участь заступник голови районної ради Дорошенко С.В..

  Про підсумки економічного і соціального розвитку Зачепилівського району за січень-червень 2019 року доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Т.В.Шаповал. Участь у обговоренні взяли начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.І.Мартиненко та начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Ткаченко.

  Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя  2019 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Межерицька Г.І.. Участь у обговоренні взяла головний спеціаліст  фінансового відділу Зачепилівської селищної ради Сало Т.М.

 Про стан правопорядку на території Зачепилівського району за І півріччя 2019 року доповів начальник Зачепилівського відділення Красноградського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області Ільницький М.М.

  За результатами розгляду питань на засіданні колегії прийнято відповідні рішення.

    

← Всi новини