64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LXIII сесії VII скликання

26.11.2020

  26 листопада 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LXIІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 15 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

1.     Про передачу офіційної символіки Зачепилівського району Харківської області: герб, прапор та гімн Зачепилівській селищній раді Харківської області.

2.     Про внесення змін до районної програми розвитку освіти Зачепилівського району «Новий освітній простір» на 2019-2023 роки.

3.     Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська ЦРЛ» Зачепилівської районної ради Харківської області в 2020 році».

4.     Про внесення змін до  «Фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2020 рік».

5.     Про внесення змін до програми  Зачепилівської районної державної адміністрації «Цукровий діабет» на 2020 рік.

6.     Про надання дозволу на списання автомобілів Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району».

7.     Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2020 рік».

8.     Про внесення змін до районної  програми  КНП«ЦПМСД Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області «Про впорядкування  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» на 2020 рік.

9.     Про внесення змін до  Програми інформатизації Зачепилівського району на 2016-2020 роки.

10.    Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 року № 645-VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

11.    Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Роднянко В.В.

12.    Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Токаря О.В.

13.    Про припинення повноважень депутата Зачепилівської районної ради Стеценко В.І. в день відкриття першої сесії (пленарного засідання) Зачепилівської селищної ради нового скликання.

14.    Про припинення повноважень депутата Зачепилівської районної ради Мартиненко Т.І. в день відкриття першої сесії (пленарного засідання) Зачепилівської селищної ради нового скликання.

15.    Про припинення повноважень заступника голови районної ради.

 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

  


← Всi новини