64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LVIІ сесії VII скликання

19.05.2020

  19 травня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради.

  На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олена Петренко, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 4 питання , які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22.08.2019 року № 609-VII «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти;

- Про внесення змін до районної програми «Організація харчування учнів навчальних закладів» на 2018-2020 роки;

- Про внесення змін до районної програми розвитку освіти Зачепилівського району «Новий освітній простір» на 2019-2023 роки;

- Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».

 В питанні різне депутат районної ради Приходченко Роман Миколайович зачитав відповідь національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на звернення Зачепилівської районної ради надіслане Кабінету міністрів України щодо плати за послуги розподілу природного газу.

 Також депутат районної ради Ковальов Віктор Миколайович передав подяку від жительки с. Леб’яже Пашигорьєвої Т.Є. депутату Роднянко Володимиру Володимировичу за оперативну та якісну роботу по відновленню електропостачання домоволодіння 9 травня.

  По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

  

  

← Всi новини