64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LIX сесії VII скликання

18.08.2020

 18 серпня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LIX сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради.

 На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олена Петренко, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

 На порядок денний сесійного засідання було винесено 12 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

1.     Про внесення змін до  районної програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки.

2.     Про внесення змін до районної програми розвитку освіти Зачепилівського району «Новий освітній простір» на 2019-2023 роки.

3.     Про безоплатну передачу нежитлових будівель та матеріальних цінностей колишньої Залінійнівської  загальноосвітньої школи із  спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради.

4.   Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Зачепилівському районі на 2020-2025 роки. 

5.      Про внесення змін до районної Програми щодо запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2019-2020 роки.

6.      Про затвердження  Програми підтримки органів виконавчої влади Зачепилівського району на 2020 рік.

7.      Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівського району Харківської області на 2019-2021 роки.

8.      Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2018 – 2020 роки.

9.    Про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків у Зачепилівському районі на 2017 –2020 роки.

10.11.    Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

12.    Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 року № 645-VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

13.    В різному депутати розглянули питання:

13.1. Про внесення змін до рішення Зачепилівської районної ради ХІІ сесії VІІ скликання № 157-VІІ від 18.10.2016 року «Про передачу адмінбудівлі, що відображаються на балансі КЗОЗ «Зачепилівська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району».

13.2. Про внесення змін до  Програми інформатизації Зачепилівського району на 2016-2020 роки.

   По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

 

← Всi новини