64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LIІ сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

13.11.2019

  12 листопада 2019 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LIІ сесії VII скликання під головування голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 20 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 9 питань та питання різне, а саме: питання про внесення змін до 6 районних програм; питання про внесення змін до рішення районної ради  від 28 грудня 2018 року № 512-VII «Про затвердження чисельності, структури та видатків на утримання апарату районної ради на 2019 рік»., питання про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік», питання про затвердження вартості харчування в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Зачепилівського  району на 2020 рік, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання. 

  

 


← Всi новини