64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LI сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

22.08.2019

  У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів, представники районної газети.

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 9 питань та питання різне, а саме: питання про внесення змін до 4 районних програм; питання про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2019 рік»., про закріплення територій обслуговування за закладами освіти, про затвердження списку присяжних Зачепилівського районного суду, про звільнення директора-редактора КП «Зачепилівська радіокомпанія Обрії»., про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»., які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання. 

    

← Всi новини