64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової L сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

19.07.2019

  19 липня 2019 року відбулось пленарне засідання позачергової L сесії VII скликання Зачепилівської районної ради.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, голова районної ради, заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети.

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 4 питань, а саме: питання про внесення змін до 5 районних програм; питання про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»., які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

  По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання. 

 

    

  

← Всi новини