64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання чергової LV сесії VII скликання

18.02.2020

  18 лютого 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання чергової LV сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 30 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

  Також піднімалося питання стосовно депутатського звернення «Про скасування абонентської плати за транспортування природного газу для побутових споживачів», яке було направлено депутатами районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, та депутатського звернення «Про перегляд вимог щодо формування умов контрактування з Національною службою здоров’я України для ЦРЛ розташованих у сільській місцевості», яке було направлено до голови Харківської обласної державної адміністрації.

  По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

   

     

    

← Всi новини