64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулась розширена оперативна нарада

16.06.2020

  16 червня 2020 року заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку проведено під головуванням голови райдержадміністрації Олени Петренко.

  Розглянуто ряд актуальних питань:

  1. Про санітарний стан Зачепилівського району. Доповідач: Гвоздік Олександр Анатолійович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

  2. Про передачу документів на зберігання до Національного архівного фонду. Доповідач: Хохлюк Олексій Володимирович – начальник архівного відділу райдержадміністрації. 

  3. Про дотримання вимог законодавства в пожежонебезпечний період та виконання заходів з поводження на водних об’єктах Зачепилівського району. Доповідач: Босенко Андрій Павлович – начальник Зачепилівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області.

  4. Про заходи щодо забезпечення прав дітей на сімейну форму виховання, шляхом створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронатних сімей. Доповідач: Педаш Віра Геннадіївна – завідувач сектору опіки, піклування, усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації.

  5. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 території Зачепилівського району. Доповідач: Погорілий Віталій Олександрович – головний спеціаліст з питань оборони, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

  6. Про підсумки роботи із запобігання та протидії корупції в Зачепилівській райдержадміністрації та її структурних підрозділах у І півріччі 2020 року та організацію роботи щодо надання декларацій за 2019 рік особами, які є суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Доповідач: Рябошапка Руслан Вікторович – начальник відділу управління персоналом, з питань правової роботи, запобігання та протидії корупції, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації.

  


 

← Всi новини