64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Вам визволителі, уклін і слава за Україну.

29.10.2019

 28 жовтня в Україні відзначається День визволення від фашистських загарбників. Довгим і вкрай кровопролитним був цей шлях, адже майже 23 місяці тривала битва за визволення України: від 18 грудня 1942 року і аж до 28 жовтня 1944 року включно.

  У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу тих хто загинув і тих хто вижив у пеклі 40-х. Ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

  В залі засідань райдержадміністрації проведено захід з нагоди відзначення 75 річниці вигнання нацистів з України. До заходу долучилися голова районної ради Іван Загній і заступник голови районної ради Сергій Дорошенко.

 Вшанували героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні зачепиляни  поклалавши квіти, вдячності і шани, до меморіалу Матері-Вітчизни та Алеї Пам’яті.

 

    

  


← Всi новини