64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

У Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначили свято першого дзвоника.

02.09.2019

  01 вересня 2019 року у Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначили свято першого дзвоника.

  Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято першого дзвоника.

  В  урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Сергій  Дорошенко, депутати районної ради. Звертаючись до школярів, Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія, депутатів районної ради, від голови ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Верхогляда та від себе особисто побажав всім, хто в цей день переступає поріг навчального закладу міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Хай кожен прожитий день дає Вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть Вашими постійними супутниками.

  Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними досягненнями та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків. Міцного здоров’я усім, мирного неба та радості.

  Сергій Васильович подякував учителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування, та побажав щоб завжди відчували радість успіхів і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

   

     


← Всi новини