64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

У Зачепилівській ЦРЛ цього року проведуть ремонтні роботи

08.05.2020

  Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Зачепилівського району.

  «Для лікарні це дуже важливе питання. Необхідні кошти виділені з обласного бюджету, й після завершення тендерних процедур розпочнуться ремонтні роботи», - повідомив Олексій Кучер.

  Головна лікарка Зачепилівської ЦРЛ Світлана Жарікова розповіла про роботи, які були проведені в закладі раніше та плануються цього року. Вона повідомила, що до складу ЦРБ входить поліклініка, яка розрахована на 68 прийомів на день, та стаціонар на 65 ліжок.

  «Торік у поліклініці та хірургічному корпусі поміняли вікна, у деяких відділеннях проведено ремонт. На сьогодні ремонту потребують дитяче та терапевтичне відділення. Проєктна документація вже підготовлена. Також з обласного бюджету виділені кошти на ремонт покрівлі та внутрішні роботи в цих корпусах», - відзначила Світлана Жарікова.

  Також 7 травня медики Зачепилівського району отримали чергову партію засобів індивідуального захисту. Передаючи медичний вантаж, голова ХОДА відзначив, що допомога надана благодійниками та соціально відповідальним бізнесом.

  «Використовуйте засоби індивідуального захисту - не відкладайте їх, адже, на жаль, зараз в області серед хворих на коронавірус велика кількість лікарів, - зазначив Олексій Кучер. - Медики повинні бути захищені першою чергою, тому вчасно надавайте нам списки потреб щодо засобів індивідуального захисту».

  Лікарі ЦРЛ та центру первинної медико-санітарної допомоги підтвердили, що засоби індивідуального захисту – це ті витратні матеріали, яких завжди бракує.

  Під час робочої поїздки на Зачепилівщину голова ХОДА також ознайомився з ходом ремонтних робіт на дорогах місцевого значення та поклав квіти до меморіалів воїнам Другої світової війни.

  

 

← Всi новини