64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Свято Водохреща у водах Берестової

21.01.2020

  Зачепилівщина з піднесеним настроєм, припливом сил і натхнення відзначила день хрещення Ісуса Христа в Йордані. З року в рік все більше людей підхоплюють животворну традицію у цей день поспішати до православного храму, долучитися до неповторного свята. У селищі все почалося із служби у Свято-Михайлівському храмі, де разом з молитвами і вітаннями настоятеля о. Ігоря віряни приймали його освячення.

  Ще більш гострі відчуття жителів і гостей райцентру чекали на березі Берестової, куди з піснями і колядками дісталася весела і яскрава вертепна хода, організована аматорськими творчими колективами Зачепилівського РБК, сіл Устимівки, Сомівки, Олександрівки. Добрий знак їх дійству дав вокальний гурт «Калина», радуючи усіх присутніх Вертеп-Фестом 2020, запальними піснями, жартами, кольористим вбранням.

  Після освячення о. Ігорем вирубаної ополонки у вигляді хреста всі бажаючі потяглися до цілющої річкової купілі, аби пережити всі неперевершені відчуття водохрещеного омивання. Організатори свята до найменших дрібниць подбали, щоб традиційний обряд був усім в насолоду і на здоров’я. Цьому сприяли обладнані роздягальні, чергові медичні працівники і рятувальники.

  За підтримки ініціативної групи «Реверс» очолюваної Володимиром Верхоглядом традиційно були щедро накриті столи. Володимир Олексійович і сам цього дня був разом із зачепилянами. Після водних процедур кожен з учасників свята міг пригоститися смачною юшкою, варениками, бутербродами, салом і ковбасами. Під музичний супровід і запальну концертну програму «на ура» розходилися апетитні приготовлені блюда водохресного обіду з чаєм і кавою.

  Навколо все осявалося привітними людськими посмішками і натхненним настроєм. Усіх зігрівало не лише щедрі пригощання, а, насамперед, увага й доброзичливість, яка скрізь панувала. Всі, кому пощастило опинитися на березі Берестової 19 січня, запевняють, що, справді, відчули в собі неймовірний приплив бадьорості духу, спалах дивовижних почуттів.

    

    

    

    


← Всi новини