64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання позачергової LXV сесії VII скликання

11.12.2020

 11 грудня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LXV сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олександр Задорожний, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 3 питання та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

1.         Про внесення змін до  Програми інформатизації Зачепилівського району на 2016-2020 роки.

2.         Про внесення змін до  Програми підтримки органів виконавчої влади Зачепилівського району на 2020 рік.

3.         Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 року № 645-VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

4.         Різне.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.


← Всi новини