64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

12 листопада 2020 року відбулось пленарне засідання позачергової LXIІ сесії VII скликання

12.11.2020

 12 листопада 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LXIІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 5 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

1. Про внесення змін до районної програми розвитку освіти Зачепилівського району «Новий освітній простір» на 2019-2023 роки.

2. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівка Зачепилівського району.

3. Про внесення змін до районної програми «Організація харчування учнів навчальних закладів» на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівського району Харківської області на 2019-2021 роки.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 року № 645-VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

  

← Всi новини