64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

13 жовтня 2020 року відбулось пленарне засідання позачергової LXI сесії VII скликання

13.10.2020

13 жовтня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LXI сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради.

 На сесію запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, начальники управлінь та відділів адміністрації, представник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

 На порядок денний сесійного засідання було винесено 21 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради, а саме:

 1.        Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська ЦРЛ» Зачепилівської районної ради Харківської області в 2020 році».

2.         Про затвердження плану розвитку КНП «Зачепилівська ЦРЛ» Зачепилівської районної ради Харківської області.

3.         Про затвердження програми  Зачепилівської районної державної адміністрації «Цукровий діабет» на 2020 рік.

4.         Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівського району Харківської області на 2019-2021 роки.

5.         Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівського району Харківської області на 2019-2021 роки.

6.         Про погодження лімітів на використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів в 2020 році.

7.         Про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків у Зачепилівському районі на 2017 –2020 роки.

8.         Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2018 – 2020 роки.

9.         Про внесення змін до комплексної Програми профілактики злочинності на території Зачепилівського району на 2017–2020 роки.

10.      Про внесення змін до районної  програми  КНП«ЦПМСД Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області «Про впорядкування  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань » на 2020 рік.

11.      Про внесення змін до районної програми   КНП «ЦПМСД Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області «Інфекційний контроль та дотримання заходів із  запобігання інфекцій, грипу та ГРВІ » на 2020 – 2022 роки.

12.      Про внесення змін до районної програми  фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2018-2020 роки.

13.      Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2020 рік».

14.      Про внесення змін до  районної програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки.

15.      Про внесення змін до районної програми розвитку освіти Зачепилівського району «Новий освітній простір» на 2019-2023 роки.

16.      Про  затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зачепилівської районної ради Харківської області  в новій редакції. 

17.      Про безоплатну передачу установ, закладів, організацій та підприємств із спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради.

18.      Про безоплатну передачу нежитлових будівель (додаток) із спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради.

19.      Про виключення з переліку підприємств, організацій та установ Дошки Пошани Зачепилівського району.

20.      Про скасування рішення про створення комунального закладу районної ради «Дитячо – юнацької спортивної школи».

21.      Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 року № 645-VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.


← Всi новини