64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Вручення сертифікату переможцям міні-проекту "Разом в майбутнє"

25.09.2020

 25 вересня 2020 року заступник голови Зачепилівської районної ради Дорошенко Сергій Васильович за дорученням голови обласної ради Чернова Сергія Івановича урочисто вручив керівнику Телятник Володимиру Миколайовичу та колективу ініціативної групи «Вогник культури» сертифікат «Встановлення сучасної системи опалення та створення комфортних умов у Новомажарівському СБК» Зачепилівського району Харківської області, які перемогли у конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

 Дякуючи установці опалення громада матиме можливість отримувати більш якісні культурно-мистецькі послуги це проведення концертів та різноманітних заходів а також обслуговування читачів у бібліотеці яка знаходиться у приміщенні СБК.

 Щоб покращити умови роботи й надалі колектив СБК та ініціативна група будуть приймати участь у конкурсних міні проектах.

 

 

  


← Всi новини