64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Робочий візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Зачепилівського району

27.06.2019

  Під час робочої поїздки у Зачепилівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із роботою низки об’єктів соціальної інфраструктури. 

 Зокрема, він побував у  дитячому садочку-яслах «Ромашка», де минулого року проведена реконструкція двох груп на 36 місць, на яку з обласного бюджету виділено 2 млн 850 тис. грн, а також 600 тис грн на їх облаштування.

  За словами Сергія Чернова, відкриття нових груп обумовлене чергою з 75 малюків, які потребують дошкільної освіти.

 Перебуваючи у Зачепилівській загальноосвітній школі голова облради зазначив, що для завершення ремонтних робіт у школі будуть з обласного бюджету виділені додаткові кошти – близько мільйона гривень.

  «Сьогодні мені стало відомо, що у Зачепилівці є проблема з автомобілями швидкої медичної допомоги, окрім того, не вистачає шкільних автобусів, а ті, що у наявності – вже дуже застарілі. Я взяв ці питання під особистий контроль й ініціюватиму включення їх до переліку видатків з обласного бюджету», - додав Сергій Чернов.

  У Центрі первинної медико-санітарної допомоги, де сьогодні також побував очільник облради, обслуговується близько 15 тисяч мешканців району.  Останнім часом тут активно оновлюють матеріально-технічну базу: у 2018 та за перше півріччя  2019 року придбано обладнання на  суму 247,4 тис грн за кошти Національної служби здоров’я України  та з районного бюджету. Крім того, у минулоріч за рахунок районного бюджету здійснено  капітальний ремонт покрівлі адміністративного комплексу  та внутрішніх приміщень.

  Як зазначив Сергій Чернов: «У рамках обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» будемо закладати великий об’єм коштів на придбання сучасного медичного обладнання до закладів охорони здоров’я області. Проведення ремонту у мед закладах це все ще пів справи, для ефективного лікування необхідне модерне устаткування».

  Оглянув він також районний Будинок культури, за останніми роками було проведено ремонт фасаду та внутрішніх кімнат, зроблено ремонт даху, здійснено поточний ремонт системи опалення, придбані сценічні костюми для творчих колективів.

   У 2019 році за кошти місцевого бюджету  виконано ремонт крісел глядацького залу та придбано акустичне обладнання для сцени.

   Під час свого візиту Сергій Чернов також зазначив, що, як і для багатьох інших, питання ремонту доріг у районі стоїть надзвичайно гостро.

  Також в рамках візиту Сергій Чернов в індивідуальному порядку розглянув особисті питання жителів району. В цілому йшлося про надання матеріальної допомоги на лікування, яку голова облради пообіцяв надати кожному, хто цього потребує.

  Зокрема, Сергій Чернов наголосив, що, порадившись з керівництвом району, було прийняте рішення насамперед сфокусуватися на закладах освіти – дитячих садочках та школах.

  Так, обласна рада у 2019 році розглядає можливості фінансування: капітального ремонту покрівлі даху Миколаївської школи (3,4 млн грн), Зачепилівської школи (1,9 млн грн), відновлення покрівлі Руновщинської школи (2,9 млн грн).

  Також на модернізацію очікують і заклади сфери культури району. Потребує ремонту Зачепилівська центральна районна бібліотека (4,5 млн грн), Рунівщинський сільський будинок культури (3 млн грн), Будинок культури у селі Леб’яже (1,7 млн грн), приміщення Будинку культури у селі Миколаївка (11,7 млн грн) та покрівля Новомажарівського Будинку культури (2,6 млн грн).

  До того ж, Сергій Чернов наголосив, що дуже занепокоєний ситуацією у районі, яку піднімають керівники району, що склалася навколо постачання питною водою, водовідведення та газифікації населених пунктів.

 Також голова обласної ради повідомив що, у 2019 році в обласній програмі соціально-економічного розвитку серед пріоритетних для фінансування у Зачепилівському районі виділено 16 об’єктів на 52 млн грн.

    

   

 

    

    

  

← Всi новини