64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Радість та подарунки дітям!

19.12.2019

Шановні жителі Зачепилівського району!

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця!

  В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

  День Святого Миколая в Зачепилівському районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. Напередодні свята ініціативна група Реверс привітала солодкими подарунками чотириста дітей перших класів закладів загальної середньої освіти всього району: Руновщинської, Зіньківщинської, Миколаївської, Новомажарівської, Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст. та її філії - Леб’язька та Сомівська, Чернещинського та  Бердянського НВК, КЗ «Орчицька початкова школа» та вихованців  ДНЗ «Ромашка».

  Всім бажаємо достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить Вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються.

   Зі святом!

       

← Всi новини