64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня

06.03.2020

Дорогі наші, милі жінки!

  Сердечно вітаємо Вас із прекрасним весняним святом краси та любові – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

  Завдяки жінці світ стає добрішим і досконалішим. Своєю мудрістю та терплячістю ви зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Ви, дорогі жінки, – наша підтримка й опора, ви даєте нам сили і бажання стати кращими і досягати поставлених цілей. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, залишаючись при цьому вірними друзями, коханими дружинами, чуйними і дбайливими матусями, берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Ви – головне багатство нашої країни, її душа, її майбутнє.

  Сердечно бажаємо Вам щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцними були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання. Зі святом весни!

З повагою,

голова районної ради                                             І. Загній

та депутатський корпус ради


← Всi новини