64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітання з нагоди Дня Гідності та Свободи

20.11.2020

Шановні Зачепиляни! 

  21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії -  Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

  Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх Українських воїнів, які беруть участь у війні на сході нашої держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

  Низькій уклін всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів,  які пішли у вічність заради нашого кращого майбутнього. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гідністю та прикладом для майбутніх поколінь. Адже від всіх нас залежить, в якій країні житимемо ми та наші нащадки.

  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи хочемо побажати вам  мирного  неба над українською землею, добробуту та злагоди і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

  Слава Україні! Слава її Героям!

 

З повагою,                           

голова районної ради                                                 І. Загній

та депутатський корпус ради

 

← Всi новини