64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулись урочистості з нагоди Дня знань

01.09.2020

  1 вересня з нагоди Дня знань у Рунівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулись святкові урочистості в яких взяв участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко.

  Сергій Васильович щиро привітав всіх із вересневим святом – Днем знань, та подякував вчителям за самовіддану працю, за тепло їхніх сердець та внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави та побажав натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління, а усім учням побажав успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів, щоб світлим, радісним і плідним був кожен їх день, міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії та щирого прагнення до нових знань.

 

 

 

 

 

 

← Всi новини