64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Всi новини

12.08.2020Потоваришуйте з Безпечним КілоВольтиком

  Увага! АТ “Харківобленерго” розпочинає соціальний проект “Віртуальна школа електробезпеки”.

  Для допитливих дітей енергетики розробили цілу рубрику тестів-вікторин з питань електробезпеки та енергозбереження.

  Безпечний КілоВольтик пропонує хлопчикам та дівчаткам до 14 років перевірити свої знання та пройти тест он-лайн.
читати далі »
13.07.202013 липня відбулась розширена оперативна нарада

  13 липня 2020 року заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку проведено під головуванням голови райдержадміністрації Олени Петренко.

читати далі »
03.07.2020Привітання до Дня Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

  Саме ви – правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

  Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

 

читати далі »
26.06.2020Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Конституції України

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

  Ухвалення Основного Закону у 1996 році консолідувало український народ навколо ідеї державотворення. При підготовці Конституції було враховано багатовікові історичні традиції нашого народу та кращий досвід демократичних країн. Однак, конституційний процес триває, адже суспільство розвивається, й у державі відбуваються перетворення.

читати далі »
26.06.2020Правоохоронними органами району викрито розповсюджувача наркотиків

 04.05.2020 місцевою прокуратурою спільно із слідчим підрозділом поліції у ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій виявлено факт незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс.

 Особа, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення, затримана працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України та у подальшому їй оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

 

читати далі »
26.06.2020Запуск інституту кримінальних проступків

 З 1 липня 2020 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», яким запроваджується інститут кримінальних проступків та механізм їх розслідування у формі дізнання.

 Кримінальний проступок – це один із видів кримінального правопорушення, за вчинення якого призначають основне покарання у вигляді штрафу, в розмірі не більше ніж три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або інше покарання, але не пов’язане з позбавленням волі.

 

читати далі »
26.06.2020Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України

 Конституція України - це не лише Закон законів, це - серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

 Сьогодні о 9:00 з нагоди Дня Конституції України заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, представники Зачепилівської селищної ради, установ, підприємств та громадських організацій поклали квіти до Пам’ятного знаку Незалежності України.

 

читати далі »
26.06.2020Привітання до Дня Конституції України

Шановні земляки!

 Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

 Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

  Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

З повагою, голова районної ради                                                І. ЗАГНІЙ

та депутатський корпус ради

читати далі »
23.06.2020Відбулись урочистості до Дня державної служби

 23 червня у залі засідань районної державної адміністрації до Дня державної служби відбулися урочистості. 

 Державних службовців району з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Олена Петренко, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко,  перший заступник селищного голови Олена Подколзіна.

  Найкращих працівників нагородили Грамотами та Подяками Харківської обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації і районної ради. Протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою.

читати далі »
23.06.2020Відбулось пленарне засідання позачергової LVIІI сесії VII скликання

  23 червня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІІІ сесії VII скликання під головуванням заступника голови районної ради Сергія Дорошенка.

читати далі »
23.06.202023 червня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  23 червня 2020 року о 9:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  У роботі постійних комісій прийняли участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, представники виконавчого апарату районної ради та доповідачі згідно питань порядку денного комісії.

  

читати далі »
23.06.2020Привітання з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

  Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!

  Головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України. Саме на Вас покладається основна відповідальність у справі розбудови України, виконанні функцій держави.

 Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

 

читати далі »
22.06.202022 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

  В селищі Зачепилівка 22 червня з нагоди  Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся захід в якому взяли участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний, перший заступник голови селищної ради Олена Подколзіна, голова районної ветеранської організації Тетяна Шур, представники трудових колективів та ветерани.

читати далі »
22.06.2020Привітання з Днем медичного працівника

Шановні працівники і ветерани охорони здоров’я Зачепилівського району!

Щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем медичного працівника.

  Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

  Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом Ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

читати далі »
16.06.2020Відбулась розширена оперативна нарада

 16 червня 2020 року заступник голови районної ради Сергій Дорошенко взяв участь у розширеній оперативній нараді райдержадміністрації з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку проведено під головуванням голови райдержадміністрації Олени Петренко.

 

читати далі »
11.06.2020Народний депутат України Юлія Світлична відвідала з робочою поїздкою Зачепилівської район.

  Під час поїздки вона привітала з днем народження почесного громадянина Зачепилівського району Андрія Григоровича Чайку, провела особистий прийом громадян, відвідала лікарню, де передала медичне оснащення для захисту лікарів і відвідала Леб‘яже, де поспілкувалась з громадою.

читати далі »
01.06.2020Привітання до Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

  Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

  Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

 

читати далі »
22.05.2020З глибокою шаною і сердечним вітанням

  21 травня голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, перший заступник голови Зачепилівської селищної ради Олена Подколзіна, депутати районної ради Іван Башкатов, Світлана Мотринець, в.о. старости Малоорчицького старостинського округу Валентина Комаревська, голова районної ветеранської організації Тетяна Шур відвідали ветерана Другої світової війни, колишнього радіо-телеграфіста 3 класу Івана Йосиповича Бойка, який нині проживає в с. Залінійне.

 

читати далі »
19.05.2020Відбулось пленарне засідання позачергової LVIІ сесії VII скликання

  19 травня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

 

читати далі »
19.05.202019 травня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  19 травня 2020 року о 9:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення.

 

читати далі »
08.05.20208 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  8 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

читати далі »
08.05.2020Привітання до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні Зачепиляни! 

  8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

  У ці дні ми віддаємо шану і вшановуємо мужність,  відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і  надію на нашу землю. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали нашу країну. Ми в неоплатному боргу перед вашими безсмертними подвигами.

Дорогі ветерани! 

  Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність за ваші подвиги та героїзм.

  Сердечно бажаємо міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою Вам і вашим родинам.

З повагою, голова районної ради                                              І. ЗАГНІЙ

 та депутатський корпус ради

 

читати далі »
08.05.2020У Зачепилівській ЦРЛ цього року проведуть ремонтні роботи

  Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Зачепилівського району.

читати далі »
08.05.2020Олексій Кучер привітав ветеранів Зачепилівщини з прийдешніми святами

  У ході робочої поїздки в район 7 травня голова ХОДА відвідав ветеранів Другої світової війни – жителя Зачепилівки Івана Гирмана та мешканця села Залінійне Івана Бойка.

читати далі »
08.05.2020У Зачепилівському будинку дитячої та юнацької творчості відремонтують приміщення для навчання 400 дітей

Заклад під час робочої поїздки до Зачепилівського району відвідав голова ХОДА Олексій Кучер.

читати далі »
05.05.2020Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня 2020 року.

Відеозвернення Сергія Чернова  за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=7_yiIDI3qJ8

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

  У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

  Немає на Слобожанщині родини, яку б у той буремний період обійшла стороною найстрашніша та найжорстокіша в людській історії війна. Лише за визволення рідного краю віддали своє життя 206 765 бійців, проте імена багатьох загиблих залишилися невідомими.

  Святий обов’язок нинішнього покоління у пам’ять про великий подвиг – увічнити полеглих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

  Доземний уклін усім, хто стинався на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував Харківщину.

  Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам. Безсмертним є їхній подвиг. З Днем Перемоги!

 

Голова Харківської

обласної ради                                                                       Сергій ЧЕРНОВ

читати далі »
29.04.2020Відкрите звернення УАРОР до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ЩОДО ГРУБОГО ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПІВ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

читати далі »
29.04.2020Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

  Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов від імені усіх Членів Асоціації звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати Закон України N2653 «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», прийнятого Верховною Радою України 16 квітня 2020 року.

  Цей Закон, вважають представники органів місцевого самоврядування всієї України, надає Урядові безпрецедентно широкі повноваження визначати адміністративні центри та затверджувати території територіальних громад без погоджень таких рішень ані з органами місцевого самоврядування, ані з місцевими органами виконавчої влади. Положення Закону суперечать статті 5 Європейської хартії місцевого самоврядування, відповідно до якої зміни територіальних кордонів органів місцевого самоврядування не можуть здійснюватися без попереднього з’ясування думки відповідних місцевих громад.

 

читати далі »
17.04.2020Привітання до свята Великодня

Дорогі земляки!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого, найрадіснішого та найшанованішого християнського свята - Воскресіння Христового.

  Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

читати далі »
10.04.2020Народний депутат Юлія Світлична продовжує допомагати лікарям Зачепилівського району.

  Сьогодні до Зачепилівської районної лікарні надійшла допомога від народного депутата України Юлії Світличної, яка буде спрямована для захисту лікарів.

  Найбільш необхідні під час епідемічного стану засоби захисту- костюми, рукавички, маски, та прилади контролю стану здоров’я пацієнтів, що отримані сьогодні лікарнею, стануть у нагоді у щоденній праці персоналу лікарні і допоможуть їм виконувати свої обов’язки під час складної ситуації, яка склалась.

  «Зараз вірус не відрізняє багатих від бідних, не відрізняє ані релігії, ані посад. Маємо відповідально поставитись до ситуації і прикласти спільні зусилля для подолання кризи, в тому числі із забезпеченням медиків всім необхідним. Не створювати штучних паніки та ажіотажу, а працювати над системним вирішенням наявних проблем.»,- так вважає Юлія Світлична.

  Окрім засобів захисту, народний депутат залучила меценатів, які передали сертифікати для заправки автомобілів швидкої та невідкладної допомоги та іншого медичного транспорту.

  

читати далі »
02.04.2020Повідомлення ГПУ "Полтавагазвидобування"

Повідомлення ГПУ "Полтавагазвидобування" про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

читати далі »
31.03.2020Відбулось пленарне засідання чергової LVІ сесії VII скликання

   31 березня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 20 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олена Петренко, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 13 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

читати далі »
31.03.202031 березня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

  31 березня 2020 року о 9:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  У роботі постійних комісій прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Олена Петренко, представники виконавчого апарату районної ради та доповідачі згідно питань порядку денного комісії.

читати далі »
31.03.2020Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова

Дорогі земляки!

  Вкотре звертаюся до вас із засторогою: не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

  Цей ворог страшний, бо ми досі беззахисні перед ним. Він, не розбираючи, вихоплює будь-кого зі спокійного життя. Перед нами приклад успішних країн, які щодня втрачають сотні й навіть тисячі своїх громадян. Як свідчать дані Всесвітньої організації здоров'я, на COVID-19 у світі вже захворіли майже 600 тисяч людей.

  Україна на упередження поширення інфекції застосувала безпрецедентні заходи, запровадивши карантин. Так, це болісно для економіки. Але, лише максимально обмеживши сьогодні контакти й спілкування, можна мінімізувати людські жертви.

 

читати далі »
18.03.2020До уваги суб’єктів декларування!

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесені зміни до окремих законодавчих актів України, в тому числі до Закону України «Про запобігання корупції», а саме в частині що стосується строку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація).

  Декларації, які відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

 

читати далі »
10.03.20206 березня відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня.

  Ще в переддень 8 березня, жінки селища відчули, що в нинішньому році їх чекають сюрпризи, яскраві несподіваності і приємні враження.

  Вперше за всю історію жіночих свят, вітання вони отримали ще зранку 6 березня, коли на центральній площі Зачепилівки залунали «наживо» пісні на честь прекрасної статі, а чоловіки з букетами тюльпанів вручали кожній жінці від малечі до бабусі квітку весни.

 

читати далі »