64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітали державних службовців зі святом

24.06.2019

  24 червня у залі засідань районної державної адміністрації до Дня державної служби відбулися урочистості. 

 Державних службовців району з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко,  перший заступник селищного голови Олена Подколзіна.

  Голова районної ради Іван Загній зазначив: «Враховуючи великий внесок державної служби у розвиток України, як суверенної, демократичної та незалежної держави, ми з 2003 року святкуємо День державного службовця. Не зважаючи на те, в якому органі державної служби ви працюєте та які службові обов’язки виконуєте, завдяки вашій праці та професіоналізму постійно укріплюється державність нашої країни»

  Найкращих працівників нагородили Грамотами та Подяками районної державної адміністрації і районної ради. Протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою.

    

← Всi новини