64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Правоохоронними органами району викрито розповсюджувача наркотиків

26.06.2020

 

 04.05.2020 місцевою прокуратурою спільно із слідчим підрозділом поліції у ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій виявлено факт незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс.

 Особа, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення, затримана працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України та у подальшому їй оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

 Слід зазначити, що правопорушник виявився 45 річним жителем одного із сіл району, який раніше був судимий та раніше вчиняв аналогічний злочин.

 На разі у кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі (розшукові) дії.

 Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

 

Начальник Зачепилівського відділу

Первомайської місцевої прокуратури                                           Б. Балюк

← Всi новини