64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Всi новини

20.09.2018Естафета пам'яті завершила свій шлях по Харківщині на меморіальному комплексі «Висоті маршала І.С. Конєва»

  19 вересня завершила свій шлях естафета пам’яті «Слава визволителям України», яка пройшла свій шлях по всій території Харківської області.

читати далі »
18.09.2018Відбулися урочистості до 75-ї річниці визволення Зачепилівщини від нацистських загарбників

 18 вересня урочистою ходою представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ, підприємств, організацій району, учасники бойових дій, жителі селища рушили до меморіалу Матері – Вітчизни з нагоди  75-ї річниці визволення Зачепилівщини від нацистських загарбників, Дня партизанської слави  та проведення на Зачепилівщині естафети пам’яті «Слава визволителям України».

читати далі »
18.09.2018Робочий візит керівника області на Зачепилівщину

  Завдяки підтримки голови облдержадміністрації Юлії Світличної згідно Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік Зачепилівському району були виділені кошти на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт  соціальних об’єктів на суму майже 30,0 млн.грн.

читати далі »
07.09.2018Відбулось засідання позачергової ХХХІХ сесії VII скликання

  7 вересня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХХХІХ сесії VII скликання. 

читати далі »
06.09.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХХХVIІI сесії VII скликання, 6 вересня о 11.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
14.08.2018Відбулось засідання позачергової ХХХVIII сесії VII скликання

 14 серпня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХХХVIIІ сесії VII скликання.

читати далі »
13.08.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 В ході підготовки до позачергової ХХХVIІI сесії VII скликання, 13 серпня о 10.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
03.08.2018Відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму святих мощей.

 2 серпня в селищі Зачепилівка відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму мощей

читати далі »
31.07.2018Відбулось засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання

 31 липня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання.

читати далі »
31.07.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 В ході підготовки до позачергової ХХХVII сесії VII скликання, 31 липня о 9.30 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
30.07.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 В ході підготовки до позачергової ХХХVII сесії VII скликання, 30 липня відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
09.07.2018Проведено розширену оперативну нараду

 9 липня під головуванням заступника голови районної ради Сергія Дорошенка, заступника голови районної державної адміністрації Лариси Ружинської проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
05.07.2018Засідання позачергової ХХХVI сесії VII скликання

 5 липня відбулося засідання позачергової ХХХVI сесії VII скликання.

читати далі »
05.07.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 В ході підготовки до позачергової ХХХVI сесії VII скликання, 5 липня відбулися засідання постійних комісій районної ради:

читати далі »
05.07.2018Привітали поліцейських Зачепилівського відділення з професійним святом

 4 липня в селищі Зачепилівка відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

читати далі »
04.07.2018Привітання голови районної ради до Дня Національної поліції

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Саме ви – правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Вітаю всіх вас в цей святковий день, щиро бажаю вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів!


Голова районної ради                                                     І.Загній

читати далі »
27.06.2018На Зачепилівщині відзначили День Конституції України

  28 червня, двадцять два роки тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагненням жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі - прийняття основного Закону.

читати далі »
27.06.2018Вітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні жителі Зачепилівського району!

Від щирого серця вітаю Вас із великим державним святом — Днем Конституції України! 

Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті громадського миру та згоди в суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу.

Дотримуватись конституційних норм та бути гіднимигромадянами своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України!Голова районної ради                                                     І.Загній

читати далі »
25.06.2018Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

 25 червня 2018 року під головуванням заступника голови районної ради С. Дорошенка, голови районної державної адміністрації А. Коноплі проведено засідання колегії районної державної адміністрації.

читати далі »
25.06.2018Відбувся випускний вечір

 23 червня мелодичним акордом прозвучав випускний вечір для 20-ти випускників 11 класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

читати далі »
23.06.201823 червня відбулась нарада щодо реалізації міні-проектів переможців в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

 Під головуванням голови районної ради І.Загнія, заступника голови районної ради С.Дорошенка, голови районної державної адміністрації А.Коноплі, голови селищної ради  Ю.Кривенка, за участі заступника голови селищної ради О.Подколзіної, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В.Швецова, начальника відділу-головного архітектора відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури О.Гвоздіка, голови Рунівщинської сільської ради З.Ковальової та в.о. Забаринського старостинського округу С.Баки проведено нараду щодо реалізації 7 міні-проектів переможців в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

 В ході наради голова районної ради акцентував увагу на своєчасному освоєнні коштів проектів, які стали переможцями в даному конкурсі та наголосив про планові заходи щодо реалізації та співфінансування міні-проектів і надав кожному відповідні доручення.

читати далі »
23.06.2018Відбулось засідання позачергової ХХХV сесії VII скликання

 23 червня відбулося засідання позачергової ХХХV сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені наступні питання: про  зміну освітнього рівня та перейменування Орчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області; про внесення змін до Програми соціального захисту населення Зачепилівського району Харківської області на 2016-2018 роки (зі змінами); про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що надана на праві оренди ТОВ «Комінтерн-М» для іншого сільськогосподарського призначення (КВЦПЗ-01.13) на території Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району Харківської області (за межами населених  пунктів); про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

читати далі »
23.06.2018Привітали державних службовців зі святом

 23 червня у залі засідань районної державної адміністрації до Дня державної служби відбулися урочистості. 

 Державних службовців району з професійним святом привітали: заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, селищний голова Юрій Кривенко.

 Найкращих працівників нагородили Грамотами та Подяками районної державної адміністрації і районної ради. Протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою.

читати далі »
23.06.2018З Днем державного службовця

Шановні державні службовці, та ветерани державної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Праця державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою, в процесі становлення України як правової, демократичної, європейської держави. Ви обрали державну службу, а отже, стали на шлях служіння народу України, віддаєте йому свої знання, свій досвід.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього Зачепилівського району та України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

                                                                 Голова районної ради                                                                        І.Загній

читати далі »
22.06.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 22 червня перед початком роботи постійних комісій, начальник Зачепилівського РЕМ АК «Харківобленерго»

читати далі »
22.06.2018День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

читати далі »
15.06.2018Привітання до Дня медичного працівника

  15 червня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

читати далі »
15.06.2018З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники Зачепилівщини —

лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

 


читати далі »
15.06.2018Відбулось засідання Асоціації місцевого самоврядування Харківщини

  14 червня голова районної ради І. Загній прийняв участь в засіданні Асоціації місцевого самоврядування Харківщини «Децентралізація – нові можливості для громад у контексті політики регіонального розвитку». 

читати далі »
13.06.2018Засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання

  13 червня відбулося засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання.

читати далі »
12.06.201812 червня відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХХХIV сесії VII скликання,  12 червня відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
08.06.2018Подарували слухові апарати ветеранам

 8 червня голова районної ради І. Загній, головний лікар районної лікарні С. Жарікова, голова організації ветеранів Зачепилівського району Т. Шур, депутати районної ради І. Башкатов та С. Мотринець відповідно до районної Програми «Забезпечення ветеранів та інвалідів ВВВ слуховими апаратами» двом жителям Зачепилівського району, інвалідам війни, безкоштовно вручено слухові апарати: Степану Григоровичу Шевченко з села Кочетівка та Івану Йосиповичу Бойко з села Залінійне. Прилади закордонного виробництва дадуть змогу пенсіонерам на 80% відновити втрачений слух.

 

 

 


читати далі »
08.06.2018Привітали ювіляра

 8 червня відсвяткував  свій 95-річний ювілей Андрій Григорович Чайка - ветеран праці, в минулому директор Зачепилівської  середньої школи.

читати далі »
07.06.2018Привітали з Днем журналіста

  В залі засідань районної державної адміністрації голова районної державної адміністрації Андрій Конопля та заступник голови районної ради Сергій Дорошенко привітали працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини» з професійним святом – Днем журналіста.

читати далі »
06.06.2018Привітання до Дня журналіста.

Шановні працівники засобів масової інформації,

ветерани журналістської справи!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Ваша праця потрібна й відповідальна. Саме ви професійно та неупереджено, правдиво й об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність. Сподіваюся, що ваше друковане та публічно мовлене слово завжди нестиме людям прагнення до злагоди, оптимізму, впевненості у майбутньому. Від усього серця зичу вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення! Миру, міцного здоров'я та добра!

                                                              Голова районної ради                                                                           І.Загній

читати далі »
06.06.2018Відбулась робоча нарада.

 5 червня 2018 року за участі заступника голови районної ради С. Дорошенка, голови селищної ради Ю. Кривенка, заступника голови селищної ради О. Подколзіної, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В.Швецова, бухгалтера селищної ради О. Гришко було проведено робочу нараду на якій було детально обговорено хід подальших дій по виконанню робочого проекту Реконструкція частини приміщень та покрівлі дошкільного закладу ясла-садок «Ромашка».

читати далі »