64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Олексій Кучер привітав ветеранів Зачепилівщини з прийдешніми святами

08.05.2020

  У ході робочої поїздки в район 7 травня голова ХОДА відвідав ветеранів Другої світової війни – жителя Зачепилівки Івана Гирмана та мешканця села Залінійне Івана Бойка.

  Олексій Кучер подякував ветеранам за їхній внесок у перемогу над нацизмом та побажав міцного здоров’я та довгих років життя.

  «Я щиро вдячний вам за вашу велику перемогу. Ми пам’ятаємо та пишаємося вашими подвигами. Ви залишаєтеся головним прикладом для сучасних воїнів та нових поколінь. Дякуємо вам», - сказав керівник області.

 

 

 


 

← Всi новини