64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Свято останнього дзвоника у Леб’язькій філії Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

03.06.2019

  Нещодавно по всій країні пролунав останній дзвоник. Для кожного учня він звучить особливо. Першокласникам – свято перших досягнень на шляху оволодіння знаннями. Випускникам – у своїй, рідній школі востаннє. За традицією керівники району здійснили робочі поїздки до навчальних закладів, щоб привітати учнів зі святом останнього дзвоника.

  Так 31 травня 2019 року заступник голови районної ради Дорошенко С. В. прийняв участь в урочистому святкуванні «останнього дзвоника» Леб’язької філії Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Від імені голови районної ради Івана Івановича Загнія, депутатів районної ради та від себе особисто Сергій Васильович привітав учнів школи із закінченням навчального року, подякував вчителям за їхню працю та звернувся до випускників: «Сьогодні для вас прозвучить останній дзвоник. Ви прощаєтесь зі своїм дитинством, шкільною юністю і вступаєте у самостійне життя, в якому безліч цікавих доріг. І який би ви шлях не обрали. Бажаю гідно його пройти. Бо саме ви – майбутнє нашої держави.

  А від почесного громадянина Зачепилівського району - голови ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Олексійовича Верхогляда, окрім привітань школі передані та подаровані футбольні, волейбольні і баскетбольні м’ячі.

  Дуже важливо, що депутати районної ради не стоять осторонь проблем сільських шкіл. Вони роблять все можливе, щоб сільські школярі отримували якісну освіту та йшли в ногу з сучасними інтерактивними технологіями» – також зазначив заступник голови районної ради Сергій Дорошенко.

  Свято Останнього дзвоника пройшло у радісно-хвилюючій і теплій атмосфері та залишило багато позитивних емоцій.

← Всi новини