64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання ХХ сесії Харківської обласної ради

31.05.2019

  30 травня 2019 року голова районної ради Іван Загній взяв участь у пленарному засіданні ХХ сесії обласної ради VІІ скликання.

  Депутати обласної ради розглянули майже 60 питань порядку  денного та питання різне.

  Під час засідання були внесені зміни до обласного бюджету, якими затверджено розподіл витрат обласного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 2 млрд 535 млн. 499 тис. гривень. Зокрема, за рахунок залишків коштів обласного бюджету та субвенцій з державного бюджету, що склалися на початок року, перерозподілу коштів обласного бюджету збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, фінансування окремих програм та заходів в загальній сумі 132 млн 895 тис. грн.

  На пленарному засіданні внесені зміни до семи регіональних програм, заслухано хід виконання п’яти обласних програм. Майже дві третини розглянутих питань стосувалися призначення і звільнення керівників обласних комунальних закладів; впорядкування питань спільної власності територіальних громад; надання дозволів на користування надрами, а також гірничих відводів для розробки родовищ.

  Депутати обласної ради схвалили проект змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області та до Положення про обласний фонд охорони природного навколишнього середовища.

  Також погоджено прийняття до спільної власності громад сіл, селищ, міст області будівлю Харківської обласної філармонії після реконструкції та надали дозвіл на реконструкцію господарського корпусу Обласного госпіталю ветеранів, Обласної дитячої клінічної лікарні №1, системи теплопостачання у с. Малижине на Золочівщині.

        

← Всi новини