64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Перший випускний «Прощавай, дитячий садок»

29.05.2019

  28 травня 2019 року в дошкільному дитячому навчальному закладі «Ромашка» в групі «Світлячки», пройшло свято присвячене випуску дітей до школи. І це була вона - особлива мить, неповторна і незабутня. На святі панувала тепла атмосфера, створена керівником Порціян Інною Михайлівною та колективом закладу.

   Головними ж на святі були маленькі випускники, які підготували  чудову концертну програму в стилі ретро. Під звуки ніжної мелодії вони кружляли у вальсі,а потім декламували віршики, співали пісень, а мами і тата, бабусі й дідусі ледь стримували сльозинки радості. Вихователі не тільки допомагали дітлахам пізнавати світ, а й вклали в них часточку душі, а батьки продовжуватимуть хвилюватись, ведучи їх за рученята до школи, і огортати теплом своїх сердець.

  З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник голови районної ради Дорошенко С.В. від імені голови районної ради Загнія І.І., депутатів районної ради, почесного громадянина Зачепилівського району, голови ініціативної групи «РЕВЕРС» Верхогляда В.О. та побажав малюкам хорошого навчання у школі, посидючості і відповідальності, наполегливості і успіхів, знайти нових добрих друзів, з цікавістю набувати нових знань, батькам – терпіння і радості за досягнення своїх дітей, а педагогам довкілля – побільше діточок у затишному закладі. Після привітальних слів дітлахам - випускникам були вручені подарунки.

        

        

        

← Всi новини