64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Заступник голови районної ради Сергій Дорошенко привітав школярів Руновщинської ЗОШ зі святом останнього дзвоника!

27.05.2019

  24 травня 2019 року у Руновщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначили свято останнього дзвоника.

  Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

  В  урочистостях взяли участь представники органів місцевого самоврядування: заступник голови районної ради С.В. Дорошенко, депутати районної ради І.Ф. Башкатов, С.М. Мотринець, І.Г. Женгура.  Звертаючись до школярів, Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія, від депутатів районної ради та від себе особисто побажав молодшим учням – гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки. Для випускників – щасливої долі, досягнення нових вершин, здійснення найзаповітніших мрій, бо відсьогодні в їх житті розпочинається новий самостійний життєвий етап. Ще він подякував усім педагогам за наполегливу освітянську працю і невтомний творчий пошук для розвитку підростаючого покоління, батькам – за виховання дітей і постійну підтримку в навчальному процесі. І в підтвердження турботи про підростаюче покоління, звернув увагу присутніх, що завдяки зусиллям почесного громадянина Зачепилівського району, голови ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Верхогляда вирішено питання ремонту покрівлі Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На шкільному подвір’ї панував святковий настрій. Свято останнього дзвоника… завжди урочисте і вражаюче.

        

← Всi новини