64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

В Зачепилівці відбулися святкові заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

10.05.2019

  У День пам’яті та примирення – 8 травня в Зачепилівському райнному будинку культури відбувся тематичний захід-концерт «Пам’яті жити в віках».

  9 травня керівництво району, ветерани, працівники організацій установ та організацій, школярі, мешканці Зачепилівського району пройшли ходою до Меморіалу Матері-Вітчизни та поклали квіти до підніжжя пам’ятки в знак шани до захисників вітчизни полеглих у роки Другої світової війни. Потім всі бажаючі разом з ветеранами завітали до РБК на святковий концерт.

  Зі словами великої вдячності до присутніх ветеранів та дітей війни звернувся голова районної ради Іван Загній. Вся зала стоячи з повагою вітала ветеранів гучними оплесками. Пам'ять героїв-переможців вшанували хвилиною мовчання.

  Зі сцени лунали пісні артистів, школярі підготували різноманітні тематичні сценки а вихованці ДНЗ «Ромашка» виступили з таночками.

  Опісля концерту у холі будинку культури всі бажаючі куштували польову кашу та розглядали тематичну фотовиставку підготовлену всіма школами району.

   В вечорі цього дня на центральній площі було влаштоване народне масове гуляння.

 

 

 

 

 

        

        

        

        

← Всi новини