64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітали ветеранів!

08.05.2019

  Напередодні Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Дня Перемоги делегація у складі голови районної ради Івана Загнія, голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі, заступника голови районної ради Сергія Дорошенко, першого заступника селищного голови Олени Подколзіної голови районної Організації ветеранів України Тетяни Шур відвідали ветеранів Другої світової війни.

  В ході візиту навідали кожного захисника.   Поспілкувалися з сивочолими ветеранами, особисто висловили вдячність та вручили квіти і подарункові набори.

Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

  Також Керівництво району відвідали Братську могилу на Рунівщині.

 

        

    

← Всi новини