64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Зачепиляни провели в останню путь Юрія Коновода!

02.05.2019

  В п'ятницю 26 квітня в с. Ланна, що в Карлівському районі Полтавської області, провели в останню путь бійця батальйону "Айдар" Юрія Коновода.

  Юрій загинув 23 квітня 2019 від кулі снайпера, зупиняючи переміщення ворога поблизу смт. Південне на Світлодарській дузі. Йому було 54 роки.

  Молодший сержант Коновод Юрій Миколайович народився 9 серпня 1964 року в с. Ланна Карлівського району Полтавської області. В 1989 він закінчив історичний факультет Полтавського педагогічного університету. Жив і працював вчителем історії в смт. Зачепилівка на Харківщині. Юрій Миколайович був талановитим викладачем, цікавим оповідачем, учні любили і поважали його. На своїх уроках він прищеплював учням не тільки знання з історії України та світу, а й любов до своєї Батьківщини. В свій час чоловік відслужив в радянській армії і пройшов війну в Афганістані. Та чи міг тоді навіть уявити, що на його долю випаде ще одна війна, вже на своїй рідній землі. Коли розпочалася російська воєнна агресія, Юрій Коновод не роздумуючи вирушив добровольцем на фронт.

  В серцях і пам'яті всіх, хто його знав, Юрій Коновод назавжди залишиться справжнім патріотом, надійним другом і доброю, щирою, позитивною, чуйною та веселою людиною.

  Вічна і світла пам'ять герою! Щирі співчуття рідним і близьким воїна...

← Всi новини