64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

З нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС в Зачепилівському районі вшанували ліквідаторів!

26.04.2019

  Дійство розпочалося  в залі засідань Зачепилівської райдержадміністрації з тематичної відео-розповіді про наслідки жахливої трагедії 86-го.

  В заході взяли участь керівництво району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники органів місцевого самоврядування, представники трудових колективів установ, організацій району та мешканці селища.

  Від імені керівництва району перед присутніми ліквідаторами виступив голова райдержадміністрації, який подякував їм за їхню працю і подвиг: «Через десятки років ми згадуємо про трагедію, яка залишила страшний слід на нашому календарі. Ми безмежно вдячні тим людям, які стали ліквідаторами найбільшої техногенної катастрофи в історії України і пожертвували власними життям і здоров'ям заради порятунку інших людей».

  Присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та пройшли траурною ходою для покладання квітів до меморіального знаку.

        

        

← Всi новини