64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Голова районної ради Іван Загній привітав самодіяльний вокальний гурт «Калина» з 30-ти річчям!

15.04.2019

  12 квітня 2019 року голова районної ради І.І. Загній взяв участь в творчому вечорі «Мій рідний край оспіваний піснями» приурочений 30-ти річчю заснування самодіяльного вокального гурту «Калина».

  Голова Зачепилівської районної ради Іван Іванович Загній звернувся до присутніх з вітальним словом:

  – Тридцять років ви  даруєте пісенне багатство нашого народу, є духовним обличчям і своєрідною візитною карткою нашого славного Зачепилівського краю.

  Хочеться висловити свою вдячність від всіх земляків, низько вклонитися за пісню, за гарний настрій, який ви невтомно даруєте нам, а також подякувати усім, хто протягом цих 30 років був поряд із колективом, писав його історію, долучався до його творчості.

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого 30-ти річного ювілею! У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай у вас вистачить сил для продовження вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

  Вітання від шанувальників гурту перепліталися з вокальними виступами аматорів та працівників РБК і самого вокального гурту «Калина».

  Святковий захід подарував усім присутнім багато приємних хвилин та позитивних вражень.

  

  

← Всi новини